Odejście małżonki do innego mężczyzny

witam nie wiem co mam dalej robic z moja zona wyprowadzila sie z dziecmi do innego faceta w listopadzie twierdzi ze juz mnie nie kocha jak kiedys ale sama do mnie dzwoni rozmawiamy dlugo wie o tym ze ja kocham i chce zeby wrocila dzieci tez jej nie raz powiedzialy ze to przez nia wszystko ostatnio dowiedziala sie ze poznalem pewna kobiete i jak dzwonila wczoraj to jakos sama nawiazala temat o tym ze nie chce zeby jakas inna kobieta np.gotowala w jej garnkach jak jej mowilem ze teskni za mna to oczywiscie bardzo sie zapierala ze teskni za domem i psami a do mnie zalaczyl sie jej instynkt maciezynski widze jednak ze mimo ze sie tak wypiera to mnie kocha jak by nie bylo bylismy razem 14 lat to znam jej zachowania i widze w jej oczach ze jak by nie byla pewna swojej decyzi nie wiem czy jeszcze na nia czekac czy zaczac ukladac sobie zycie na nowo?

Witam, to trudna sytuacja, przed Państwem jeszcze długa droga odnośnie dalszych decyzji, w tym układania ewentualnej opieki nad dziećmi i własnych spraw. Minęły dopiero ok 2 miesiące to długi a zarazem krótki czas rozłąki, być może żona także jest w tej sytuacji pogubiona i nadal zastanawia się czy postąpiła właściwie. W takich sytuacjach nie ma jednego jasnego rozwiązania, myślę że powinien Pan udać się na wizytę do psychologa, z którym podczas spotkań wspólnie zastanowicie się nad rozwiązaniem Pana obecnej sytuacji. Życzę powodzenia i motywuję do wizyty.Pozdrawiam.

Rozumiem, że ma Pan trudności związane z podjęciem decyzji co robić dalej. Z tego co Pan pisze wynika, że zarówno Pan jak i Pana żona macie mocno ambiwalentne uczucia. Nie sądzę, by znalazł Pan w internecie jednoznaczną odpowiedź na Pana rozterki, sugeruję jednak poradzić sobie z tą ambiwalencją zanim wejdzie Pan w nowy związek. Pomocna może się okazać osobista wizyta u terapeuty.

https://www.gabinetzmian.pl