Odejście męża i współżycie z nim

Witam mąż mnie zostawił z 2 dzieci. Cały czas utrzymuje z nimi i ze mną kontakt. Ma inna z którą pomieszkuje. Niedawno byliśmy z dziećmi na wekeend u jego rodziców. Tam się kochaliśmy dwa razy. Teraz zaprosił nas do siebie i znów stworzył sytuację do intymności i sexu. To są jego inicjatywy. Co ja mam o tym myśleć. Jakiś czas temu powiedział że jest szansa dla naszego małżeństwa i teraz to co się wydarzyło. Dzieci prosiły o to żeby pojechać do niego na wekeend ale jeszcze się zastanawia.

Witam. Jeśli mąż nadal jest z tamtą kobietą proszę uważać. Należy mieć pewność, że mąż myśli o powrocie poważnie. Jednak na pytanie czy wrócić do męża należy zadać sobie samej. Czy Pani tego chce? Jak Pani się z tym czuje.