Odejście od myśli samobójczych

od wakacjii chce sie zabic mam juz nawet naszykowane 2 duże liny i miejsce , jak sie tego pozbyć?

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Pani zachowania są bardzo niepokojące i uważam, że powinna Pani skorzystać ze wsparcia psychologa/psychoterapeuty. Obawiam się, że na własną rękę nie pozbędzie się Pani myśli o śmierci, tym bardziej, że podjęła już Pani konkretne kroki, by zrealizować swoje myśli. Myślom o śmierci towarzyszą tendencje samobójcze, a to jest bardzo niebezpieczne. Czy jest Pani samotna, czy ma Pani jakąś rodzinę, na pomoc której mogłaby Pani liczyć? Czy rodzina zauważa w Pani zachowaniu coś niepokojącego? Jak długo ma Pani myśli samobójcze? Jeżeli ma Pani jakieś problemy, z którymi nie wie, jak sobie poradzić, może Pani skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania dla dorosłych: http://www.psychologia.edu.pl/telefon-zaufania/tel-zaufania-dla-dorosych-w-kryzysie-116-123.html.
Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa lub lekarza, Poradni Zdrowia Psychicznego, szpitala lub Centrum Interwencji Kryzysowej. Całodobowy bezpłatny anonimowy telefon zaufania, pod którym może Pani porozmawiać o swoich zamiarach lub na jakikolwiek inny temat z psychologami - to 116 123.

Pozdrawiam!