Odejście wód w 31 tygodniu ciąży

Chodzi mi że jestem w 31tyg i odeszly mi wody a mały jest ułożony miednicowo

Lekarze będą czekać dotąd dopóki stan płodu ( KTG, USG + bad dopplera ) na to pozwolą. Zostanie podany pani prep sterydowy ( w ciągu 24-48 h ) i ew antybiotykoterapia zależna od poziomu CRP. I oczywiście wykonane cięcie cesarskie z powodu położenia dziecka ( wnioskuje że to pierwsza ciąża i w niektórych ośtodkach wcześniactwa. Proszę być dobrej myśli w 31 tc w ośrodku o III st referencyjności wszystko powinno dla dziecka zakończyć się dobrze !!!!