Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

Nie masz pomysłu na obiad? Zapomnij o schabowym z ziemniakami. Zainspiruj się naszym filmem. Zobacz, jak przyrządzić kurczaka w czerwonym curry z dodatkiem ryżu.

Witam panią - sam masaż nie wystarczy ale wspomagająco polecałabym ewentualnie masaż bańką chińską wsparty drenażem limfatycznym.

z pozdrowieniami

0

Witam Masaż może będzie tylko zabiegiem wspomagającym drenaż limfatyczny w tym miejscu. Proszę pomyśleć o karboksyterapii lub specjalnych mezoterapiach lipolitycznych lub lipolizie iniekcyjnej ( Aqualyx ). Pozdrawiam Iwona Radziejewska

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Masaż niewiele pomoże.Proszę udać sie na konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej.Za mocą mezoterapii, laserów, lipolizy, można taki nadmiar zniwelować.A wizytę należy zacząć od konsultacji.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Witam Panią Skutecznym leczeniem w takim wypadku jest niszczenie tkanki tłuszczowej za pomocą fali uderzeniowej Storz. Jest to technologia wykorzystujaca fale dzwiękowa,. Dzięki specjalnej głowicy uzyskuje sie duże przyspieszenie fali a skutkiem jej działania jest niszczenie ściany komórek tłuszczowych , pobudzenie drenażu i wyszczuplenie okolicy poddanej zabiegowi. Doskonale mozna ja łączyć z karboksyterapia i endermologia. Jeżeli zachodzi taka potrzeba takze z lipolizy iniekcyjną. Niedługo już na mojej stronie internetowej pojawia sie zdjęcia ramion przed i po kuracji fala Storza. Pozdrawiam Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy