Odklejanie trofoblastu w 7 tygodniu ciąży

Witam serdecznie , Bardzo prosze o informacje. Jestem obecnie w 7tc lekarka stwierdzila odklejanie trofoblastu nie duze .kazala sie oszczedzac i przepisala luteine dopochwowa. Powiedziala ze to sie zdaza w nawt co drugiej ciazy. Nie plamie. Czy jest szansa ze donosze dziecko ? Czy to oznacza ze strace ta ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że są szanse na donoszenie ciąży. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę.