Odklejenie korony z cyrkonu z jedynki

Witam, Ostatnim wypadła mi korona z cyrkonu z jedynki. Była mocowana na włóknie szklanym nieco ponad rok temu. Zauważyłem ze w środku korony jest dalej przyklejony odłamek. Czy taka koronę można zacementowac spowrotem czy trzeba robić nowa? Czy to nie za szybko żeby korona odpadła?

Witam,
Koniecznie musi się Pan udać na wizytę kontrolną do lekarza który wykonał pracę.
Należy sprawdzić przede wszystkim w jakim stanie jest ząb na którym założona była korona. Często da się taką koronę ponownie przykleić , jednak jeżeli ząb uległ uszkodzeniu , trzeba będzie wykonać nową .
Należy też ustalić co spowodowało wypadnięcie korony. Na konsultacji uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie te pytania.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło