Odklejenie łożyska w 40 tygodniu ciąży i śmierć dziecka

dwa tygodnie temu miałam cesarskie ciecie. byl to 40 tydzien ciazy.o 21 wieczorem zaczely odchodzic wody. pojechalam do szpitala. o 9 rano podano kroplowke z oksytocyna. wieczorem zaczely sie skurcze. okolo 19 przy ktg okazalo sie ze dziecko traci tetno. przy badaniu nastapilo krwawienie. odkleilo sie lozysko. przy narkozie wyjeto dziecko. dziecko mialo 5/7 apgar. niedotlenienie. potem OIOM .dziecko zmarlo po 14godz.czy odklejenie mialo zwiazek z czekaniem? czy przyszla ciaza jest zagrozona?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.