Odklejenie się zamka na górnej jedynce

Witam! Aparat założyłam 21 marca, dzisiaj (25.03) odkleił mi się zamek na górnej jedynce. Z powodu świąt moja ortodontka będzie przyjmować dopiero 04.04 i wtedy mam się do niej stawić. Moje pytanie brzmi, czy przez te 10 dni może coś się stać z zębami? Czy to może wydłużyć leczenie?

Odklejenie zamka nie powinno wpłynąć negatywnie na cały proces leczenia ortodontycznego. Jednak wszystkie pytania najlepiej zadawać lekarzowi prowadzącemu, który zna historię Pani choroby.