Odklejona kosmówka w 10. tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestemw 10tc, odklejona kosnowka 2cm, dwa krwawienia, trwa to ponad 2 tyg, w najblizszych dniach musze wracac do domu okolo 200km autem gdyz sytuacja miała miejsce na urlopie, czy to duze zagrozenie dla dziecka? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam, A.Mitka

Lek. Tomasz Budlewski

może byc zagrozeniem, przed podroża powinna być Pani zbadana przez lekarza ginekologa.