Odkochanie z dnia na dzień

Czy dziewczyna może odkochać się z dnia na dzień przez "ograniczanie wolności" po 10 miesiącach razem?

Witam,
co rozumie Pan pod pojęciem ograniczania wolności? Zmiana uczuć w tak krótkim czasie jest raczej mało prawdopodobne. Można jednak zdać sobie sprawę, że zaistniała sytuacja jest niekomfortowa i podjąć decyzje o zakończeniu relacji. Jeżeli chce Pan poznać uczucia partnerki, proszę z nią szczerze porozmawiać.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Mam mało danych i trudno mi jest jednoznacznie Panu odpowiedzieć.

Nie napisał Pan, co było przyczyną "ograniczenia wolności" u Pana.

Myślę, że Pana Dziewczyna zdystansowała się do Pana, bo prawdopodobnie taki stan rzeczy Ją zaskoczył i stąd takie zachowanie.

Życzę Panu wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej