Odleżyny na kolanie a picie w nocy

Witam jestem osobą niepełnosprawną zrobiła mi się odleżyna na kolanie i wylewa się płyn zmieniam opatrunki mam maści od lekarza piję ok 2,5L płynów na dobę łącznie z posiłkami (zupa itd). W nocy zawsze mam coś do picia jak się obudzę, ojciec twierdzi że w nocy nie powinienem pić wcale bo nadmiar płynów wpływa na to ze się leje z kolana. Czy ma racje ? Pozdrawiam Artur L

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmiar wypijanej wody nie wydostaje się przez odleżynę. Proszę udać się do specjalisty chirurga celem zaopatrzenia odleżyny.