Odmiedniczkowe zapalenie nerek i ból prawej strony pleców

Dzień dobry, miałam odmiedniczkowe zapalenie nerek. Kilka dni po skończeniu kuracji antybiotykowej znowu zaczęła pobolewać prawa strona. Morfologia, mocz, posiew, kreatynina, białko c, usg brzucha są w normie, usg jajnika też, a bok cały czas boli (już trzeci tydzień). Lekarz twierdzi, że wyniki są ok, więc jestem zdrowa... Wykluczam kręgosłup, bo ból (umiejscowienie i intensywność) jest taki sam dzień przed napadem odmiedniczkowego zapalenia. Co to może być? Jakie jeszcze badania mogę wykonać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania wyklucza nawrót problemów z nerkami to należy zaufać tej opinii. Należy wdrożyć diagnostykę celem ustalenia przyczyny dolegliwości. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.