Odmowa picia mleka po zmianie Bebilon 1

pod koniec października po zmianie mleka z bebilon 1 na 2 dziecko odmówiło picia mleka. w tym samym czasie ząbkowało. dziś MA 9 miesiecy 8 ząbków 4 góra 4 dół. coraz częściej budzi się w nocy z płaczem. zasypia ok 21 a o 1,30 dostaje 120ml mleka. potrawi później zasypiać przez godzinę. są dni że wybudza się od 23 i co godz. i nie daje się wyciszyć. czy może na to mieć wpływ zmiana mleka?

Milena Lubowicz

Mleko tej samej firmy z różnymi oznaczeniami są bardzo podobne smakowo i dziecko nie powinno wyczuć różnicy. Jeżeli ma Pani wrażenie, że to rzeczywiście to konkretne mleko dziecko nie smakuje, można spróbować zmienić na inne.
Pozdrawiam