Odmrożona, czyszczona do mięśnia rana

Odmrozona czyszczona do miesnia duza rana nosicielstwo bakterii vre Witam. Blagam o pomoc. Moja mama zostala znaleziona na zewnatrz, z temperatura 23 stopnie celciusza. Nieprzytomna, niewydolna oddechowo oraz krazeniowo. 2 doby podlaczona do ecmo, 7 dni pod respiratorem. Odmrozone palce (do amputacji) oraz wielka rana odmrozona na biodrze-posladku, ktora byla czyszczona do miesnia. Obecnnie mama przebywa na oddziale chirugi, jest nosicielem bakteri vre. Lekarze powi

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis nieskończone. Konieczne jest zapoznanie się z tą całą dokumentację medyczną. Proponują udać się do lekarza prowadzącego mamę w szpitalu