Odnawiające się torbiele jajników a starania o ciążę

Witam! Borykam się z problemem niepłodnośći. Mam nieustannie odnawiajace się torbielki. mam leczenie hormonalne :luteina zamiennie z duphastonem. Zazywam tez bromergon oraz suplement diety inofem. Już nie wiem, co robic, aby udało sie zajsc w ciąże.

Proszę Pani,
Opisane dolegliwości bywają często specyficzną "samoobroną"organizmu i reakcją związaną z lękiem.Bywa nawet,że pojawiają się także jako reakcja po zabiegach invitro i dopiero korzystne okoliczności albo psychoterapia prowadzona pod katem uspokojenia lęków,zmiany sposobu rozumienia niektórych nawyków i zachowań powoduje,że kobieta staje się otwarta na sygnały własnego ciała.Jest wówczas zdolna do reagowania w zgodzie z własnymi potrzebami.To bardzo cenna możliwość,więc zachęcam Panią do podjęcia tego sposobu leczenia.Samą lub w przypadku potrzeby-razem z partnerem.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam.