Odnowienie się guza a bezsenność

Witam, w kwietniu 2014 roku miałam zabieg usunięcia guza (laesio fibroso-cystica), od kilku dni widzę, że guz się odnowił do podobnych rozmiarów. Od 2-3 miesięcy mam duże problemy ze snem, spadki wagi pomimo braku zmian w diecie i aktywności. Badanie krwi wykazało EO% 0.6 (norma 1,0-5,0) i żelazo 160 (norma 37-145). Nie biorę leków na stałe ani suplementów diety. Co może być przyczyną tych dolegliwości, czy może one nie łączą się ze sobą? Szczególnie uciążliwa jest coraz częstsza bezsenność...

Te liczne problemy uzasadniają rozważenie reakcji depresyjnej,nerwicy sytuacyjne.Za Panią duże przeżycia i one niewątpliwie wyzwoliły szereg problemów natury emocjonalnej ( bezsennośc ,problemy z łaknieniem Konieczna wizyta u psychiatry.On bez wątpienia Pani pomoże.
Pozdrawiam cieplo