Odnowienie torbieli jajnika po zabiegu wyłuszczenia

Witam. Miesiac po operacji wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika,ponownie odnowila mi sie torbiel na lewym jajniku ktora ma 5cm. W tej chwili zazywam Duphostan. Czekam na stosowanie Microgynon, MACMIROR complex,InVag. Duphostan biore juz od 8dni. Dzis na wkladce zauwazylam jasno zielonkawy sluz. Czy to normalne. Dwa dni temu bylam na kontroli u mojej ginekolog i byli ok,czy powinnam znow sie udac,badz zadzwonic.? Skad sie bierze zielony sluz.?Milam pobierany wymaz na cytologie musze czekac?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zielona wydzielina z pochwy może świadczyć o zakażeniu, proszę udać się do ginekologa w celu dokładnej diagnostyki.
Pozdrawiam