Odparzenia między palcami u stóp a grzybica

Uczucie odparzenia stóp, zaczerwienienia, pieczenie, odparzenia między palcami - czy to może być grzybica czy nieodpowiednie buty?Duże zgrubienie paznokci dużych palców. Jak się tego pozbyć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.