Odporność a odstawienie Izoteku

Prawie pół roku temu zakończyłam kurację Izotekiem. Byłam poinformowana, że moja odporność po nim będzie bardzo mała, jednakże niepokoi mnie fakt, że po tak długim czasie po odstawieniu tego leku moja odporność nie wzrosła. Czy są jakieś preparaty, które podniosą odporność?

Nie pisze Pani o żadnych objawach wskazujących na spadek odporności. Stosowanie każdego leku na odporność powinno być poprzedzone wykluczeniem innych przyczyn problemów. Warto wykonać badania podstawowe aby np. wykluczyć anemię.