Odpowiedni syrop dla 5-latka

czy tabletki ismigen korzystnie wpływają na odporność?Jaki syrop godny jest polecenia dla 5 latka który często łapie infekcje ?Jest alergikiem i bierze alermed. Robie mu też inhalacje z mucosolwanu a po nich z soli i nebbudu.

ja proponuje podawanie Vigantolu 1-2 krople dziennie ( to jest niemiecka wit.D3 , zarejestrowana jako lekarstwo więc działa w 100% i silnie wzmacnia odpornośc)