Odpowiednia terapia mięśniaków macicy u kobiety, która nie rodziła

Moie pytanie Na wizycie u Ginekologa podczas badania wyszło ze mam mięśniaki macicy , Wizyta dość szybko przebiegła, żadnej rozmowy wjaśnienia co i jak teraz, i z mięsniakami , zapytałam to usłyszałam że nic , Nie byłam zadowolona z takiej Wizyty, jestem przerażona , ponieważ mięsniaki to nie błachostka. Mam 35 lat , jeszcze nie rodziłam nigdy ,więc co Ja mam teraz zrobić ? leczy się mięśniaki macicy jakoś ?mam tak żyć z tym ?i nie leczyć , co Ja mam zrobic:( chce mieć dzieci

Wszystko zalezy od tego jak duże są te mięśniaki jeden czy kilka w którym miejscu macicy. Bez badania albo przynajmniej dokładnego opisu usg nic nie można powiedziec. czasami nie robi sie nic jak mięśniaki są małe albo usuwa tylko mięśniaki zostawiając macicę i pózniej można zachodzic w ciąże