Odpowiednie szczepienia dla dziecka

Witam Prosze o rade odnosnie szczepien 5w1 i 6w1, gdyz nie dlugo pierwsze szczepienie mojego synka, ktore z nich sa lepiej preferowane i ktore maja wiecej argumentow za, by je aplikowac dziecku ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zaletą jest mniej ukuc, mniej stresu dla dziecka oraz mniej możliwych powikłań. Proszę udać się do pediatry bezposrednio przed szczepieniem w celu odpowiedniej kwalifikacji.