Odpowiedz limfocytów na stymulacje antygenami

Wyniki badań Odpowiedz limfocytów na stymulacje antygenami Niestymulowane 135 Stymulowane PPD 2187 1x16 Candidia alb- 433 1 x 3 Komentarz: Niska odpoweidz limfoproliferacyjna próbki kontrolnej. Niska odpowiedz na stymulacje antygenami Candidia alb.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na wykluczenie infekcji grzybiczej. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który dokona pełnej interpretacji wyniku.