Odradzanie ciąży po dwóch cesarskich cięciach

Po dwóch cesarkach z przyczyn zdrowotnych i komplikacjach które powstały później lekarz odradzał mi kolejną ciąże ,po badaniach stwierdził u mnie endometrioze . Kontrolne badania co rok były dobre ale teraz na bliznie po 7 latach po cc pojawił się krwiak, to w niczym nie przeszkadza ani nie boli tylko nie ładnie wygląda.a może to coś groźnego?boję się iść na zabieg usunięcia zrostów bo jak lekarz twierdzi dla mnie to niebezpieczne.co mam teraz zrobić?Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez możliwości badania i wglądu w Pani wyniki ciężko coś poradzić, sugeruję wizytę u ginekologa i omówienie z nim możliwych rozwiązań.
Pozdrawiam