Odrastanie kaszaka i stan zapalny

Witam. Ponad miesiąc walczę z kaszakiem który umiejscowił się około 10lat temu w odcinku ledzwiomy obok kręgosłupa wlsnie tyle lat był i nic się z nim nie działo az tu nagle miesiąc temu zaczął bolec puchnac zrobił się duży i zaropialy chirurg na pierwszej wizycie przepisał antybiotyk na następnej po tygodniu wyciął kaszaka ale nie wiem czemu nie wcalosci dodam ze stan zapalny jeszcze był teraz kaszak odrasta ropieje i znowu mam go usuwać ale boje się ze sytuacja się powtórzy co robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanej sytuacji konieczne jest wycięcie zmiany w całości, z odpowiednim marginesem. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą chirurgiem.