Odrastanie migdału 2 miesiące po podcięciu - czy zabieg został dobrze wykonany?

Witam. mój synek (3,5lat) miał wycinany trzeci migdał i podcianane boczne. Po 2 miesiącach jeden migdał boczny bardzo odrósł. Lekarz ze szpitala stwierdzil ze pilnie trzeba go znow podciac. Moje pytania: dlaczego odrosl tak szybko?czy zabieg mógł być źle wykonany?dlaczego tylko jeden odrósł...?dostalam pilne skierowanie ale pierwszy "pilny"wolny termin jest za pół roku-mam czekać?Czy pilnie szukać prywatnie...?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza laryngologa dziecięcego, po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i bezpośrednim badaniem klinicznym będzie można zastosować odpowiednie postępowanie.