Odrastanie rzęs po przedłużaniu metodą 1:1

Witam! Postanowiłam że zrobie sobie rzęsy medotą 1:1 po tygodniu mi się znudziły i postanowiłam je zwyczajnie powyrywać. Teraz mam resztki swoich rzęs naturalnych plus luki, puste miejsca bez rzęs. Czy rzęsy odrosną i w jakim czasie? Czy jest ryzyko, ze nie odrosną wcale? Bardzo prosze o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Rzęsy oczywiście zaczną odrastać, jednak aby efekt był widoczny potrzeba co najmniej kilku tygodni. Warto przy tym stosować suplementację witamin z grupy B, cynku oraz skrzypu polnego oraz miejscowe odżywki nanoszone wzdłuż linii wzrostu rzęs.

Powinny odrosnąc bo je Pani poprostu wyrwała.,Srednio zaczyna się to po ok 4-6 tyg,ale jest to indywidualny proces różnie długi u różnych osób