Odrastanie włosków po depilacji

Witam. Mam pytanie odnośnie odrastania włosków po depilacji. Otóż w zeszłym tygodniu poddałam sie depilacji nóg (wosk) oraz depilacji brazylijskiej bikini (pasta cukrowa). Minęły 3 dni i w obu tych obszarach włosy zaczęły odrastać na nowo.. Pomimo, iż efekt miał sie utrzymać ok. 2 tygodni. Czy to jest normalne? Czy częsta depilacja woskiem spowoduje, iż bedą one odrastać wolniej? Czy są jakieś inne sposoby aby spowolnić odrost niechcianego owłosienia?

Witam.
Polecam wykonywanie depilacji pastą cukrową (a nie woskiem) i zastosowanie preparatów Epifree. Co do pozbycia się włosów - jedynie laser.

Pozdrawiam

Ponieważ włosy znajdują się w kilku fazach wzrostu ich odrastanie po tego typu zabiegach jest dość szybkie. Zabiegi takie mogą tez uszkadzać naczynka krwionośne. W sezonie letnim najlepiej skorzystać z depilacji za pomoca specjalnych pianek i kremów do depilacji,a po okresie nasłonecznienia najlepiej skorzystać z depilacji laserowej, która, choć również wymaga zabiegów przypominających, to jest jest najskuteczniejsza.

Dzień dobry,

W celu trwałego usunięcia włosów zachęcam do skorzystania z epilacji laserem diodowym (np Milesman)- jego wiązka trafia bezpośrednio do mieszka włosa i powoduje jego zniszczenie (włos już nigdy nie odrośnie). Zabieg należy powtórzyć 4-6 razy, ponieważ laser usuwa tylko włosy w fazie wzrostu tzw. anagenu.

Pozdrawiam serdecznie.