Odrastanie włosów po depilacji laserowej

Witam, moje pytanie dotyczy depilacji laserowej. Jakiś czas temu zakończyłam serie zabiegów depilacji nóg, bikini i brzucha, a niemal jednoczenie z laserami zaczęłam stosować Yaz ze względu na podwyższony min androstendion. Czy jest możliwość, że po odstawieniu leku za rok, badz więcej, na wskutek "burzy" hormonalnej włoski na nogach lub brzuchu zaczną odrastać? mimo iż teraz jest ich znikoma juz ilość? Czy raczej nie powinno to się zmienić?

Witam. Jeżeli towarzyszą Pani zaburzenia hormonalne w postaci nadmiernego wydzielania androgenów depilacja laserowa nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia zaburzeń hormonalnych pod kierunkiem endokrynologa.