Odrętwiały palec u dłoni i bolący nadgarstek

Witam Moim problemem jest prawa ręka. Zaczęło się od tego że 15 lutego poczułem, że mam odrętwiały lekko mały palec u prawej dłoni, poszedłem z tym do fizjoterapeuty, wstępnie odblokował mi szyje i kręgosłup ale niestety nie pomogło. Po tygodniu doszedł bolący nadgarstek, przy określonych ruchach, przy zgięciu lub naciśnięciu. Czuć takie napięcie w ręce od małego palca, przez nadgarstek, aż do nerwu w łokciu, a czasem nawet do barku. Nie było żadnego urazu, uderzenia czy wypadku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Możliwe, że to objawy ucisku na nerw łokciowy, jeśli często opiera pan przedramię o kant stołu

Wskazane badanie USG prawy nadgarstek i łokieć

Konieczna ocena Pacjenta i badań łącznie
Pozdrawiam