Odrętwienie kończyn dolnych i górnych, ból w postaci szczypania

w 2009r.leczyłam się na boreliozę. Odrętwienie kończyn dolnych i górnych, ból w postaci; szczypania, pieczenia,rwania odczuwam szczególnie w mięśniach i ich przyczepach do stawów. lekarz zlecił mi badanie eeg, ale o czym ono może świadczyć w tej sytuacji?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie stwierdzić z jakiego powodu lekarz zalecił Pani wykonanie EEG. Jest to bowiem nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która służy do badania bioelektrycznej czynności mózgu.