Odrobina świeżej krwi na papierze toaletowym

Od pewnego czasu mam problemy z trawieniem. Miałem robione badania, mam lekko podniesioną amylazę krwi, usg ok. Problem polegał na tym, że śmierdziało mi z ust oraz miałem zaparcia/biegunki, zażywam kreon travic oraz controloc i objawy te ustąpiły, brak bólów brzucha, do tego stolec jest zazwyczaj perfekcyjnie uformowany, jakies 90% przypadków. Pozostał jeden problem, raz na jakiś czas mam odrobinę świeżej krwii na papierze toaletowym, zazwyczaj wraz z cieniutką przezroczystą błoną. Co to?

Każde krwawienie z odbytu wymaga wyjaśnienia.Może to być banalna sprawa ale także bardzo poważna, nie da sie tego rozstrzygnac bez badania proktologicznego, a czasem endoskopii. Sugeruję wizytę u proktologa.

Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie ( nalezy wkleić poniższy link do przeglądarki):
http://www.melitamedical.pl/proktologia/informacje-dla-pacjenta/jakie-choroby-diagnozujemy-i-leczymy/