Odruch wymiotny, odbijanie, ból z tyłu głowy, osłabienie i zawroty głowy

Witam! Od kilku dni mam odruch wymiotny,odbijanie,ból z tyłu głowy,osłabienie i dziwne zawroty głowy,dodam że mam problemy z brakiem żelaza,neurologicznie podobno jest wszystko dobrze.Może ktoś mi podpowie do jakiego lekarza się udać.Z góry dziękuję za odpowiedź i podpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z nadciśnieniem tętniczym. Warto rozszerzyć diagnostykę w tym kierunku.