Odruch wymiotny u dziecka podczas karmienia

Witam. Moja córeczka ma 19-mies. od urodzenia ulewała. Od czasu podawania stałych pokarmów ma odruch wymiotny np. za gesta kaszka, nawet gdy pije zwykłe mleko bebiko3 to ją naciągnie a za drugim razem jak jej dam zaraz to normalnie pije. Dodam ze córka miała kolki silne, i zaparcia - zaparcia ma do teraz. Nie wiem czy to normalne czy własnie nie normalne. Prosiła bym bardzo o pamoc. Z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.