Odruchy wymiotne, duszności a nerwica

Podejrzewam u siebie nerwice. Kazdego ranka mam napady tej choroby a mianowicie chce mi się wymiotować i często to się dzieje , mam odruchy wymiotne duszności, Nie potrafię opanować tego i myślę tylko o tym że chce mi się wymiotować. Najgorzej jest od rana gdy mam iść do szkoł to pierwsze lekcje są tragedią, często wychdoze z klasy aby sie "ogarnąć" ale nie zawsze to wychodzi :( Chcialabym zapytać jakie są sposoby na takie ataki ? Co mam zrobić z tymi odruchami ?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza