Odruchy wymiotne od pięciu lat

mam25 lat i już tak od 5 lat wymiotuję i mam odruchy wymiotne ale nie zawsze są dni że czuję się dobrze. a czasami wystarczy że zjem śniadanie i zaraz jest mi niedobrze. miałam od lekarza kiedyś skierowanie na gastroskopie ale nie pojechałam bo się boję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym wykonanie gastroskopii. Nie jest to badanie szczególnie bolesne oraz mogące zdiagnozować i rozwiązać Pani dolegliwości. Pozdrawiam.