Odruchy wymiotne po wypróżnianiu u dziecka

Dzien dobry. Moj wnuczek ma 28 miesiecy i zalatwia sie jeszcze do pampersa,gdy zmienia sie mu pieluszke z kupa bardzo czesto zdaza mu sie zwymiotowac,podczas dnia tez ma odruchy wymiotne ,bardzo mnie to martwi. Dziekuje.Babcia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się z wnuczkiem do pediatry i zgłosić mu wspomniany problem.