Odruchy wymiotne z rana

Gdy wstaję rano mam odruchy wymiotne, potem w pracy jest świetnie, gdy wejdę do domu to gdy usiądę lub położę się to znowu mam i często aż do wymiotowania. Popołudniu, gdy mam iść do sklepu albo bez powodu znowu. Dwie tabletki rano uspokajające nie pomagają. Jakie mogą być przyczyny biorąc pod uwagę fakt, że nie mam żadnych innych dolegliwości, pozytywne nastawienie, dobry humor i samopoczucie. Tylko proszę nie dawać rady "iść do lekarza", bo po taką nie trzeba pisać wiadomości tu.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie, a czy sa jakieś bóle brzucha? Proponuje wstępnie usg i badania laboratoryjne