Odrywający się kaszel podczas infekcji

Witam, Jestem po infekcji która złapała mnie w połowie Lipca. Mialam ropna wydzieline, długo kaszel odrywający się, który przeksztacił się w suchy, męczący i trwa aż do dnia dzisiejszego.Próbowałam różnych sposobów, syropów, i dalej jest, Najgorzej jak wyjde na dwór, zmiana temperatur i odrazu kaszel. Jedynie jak leże nie mam. Czy to może byc kaszel z innego powodu? prosze o poradę i pomoc:)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzięc. proponuję udac się do lekarza rodzinnego. moze byc konieczna konsultacja pulmonologa.