Odrywający się kaszel u dziecka

Moja siedmio miesięczną coreczka od tydzień temu zaczela kaszleć.w dzien mokry i odrywający sie kaszel a w nocy suchy i duszący.od 5 dni dostaje ospamox 5ml i deflegin 15 kropel z tym ze nie ma żadnej poprawy.co to moze byc?osłuchowo jest czysto.czy potrzebny będzie następny antybiotyk?idę z nia na wizyte kontrolna ale chce znac również inna opinie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli osluchowo jest bez zastrzeżeń to możliwe, że jest to wynik infekcji wirsowej. Ta z kolei nie poddaje się na leczenie antybiotykiem. Proponuję konsultację z pediatrą.