Odrzucenie przez mężczyznę

Dlaczego ja muszę zawsze się godzić z odrzuceniem przez mężczyznę? Mam uszanować czyjś wybór a żaden nie szanuje mojego? Dlaczego tak? Czy ja naprawdę muszę cierpieć z bólu i samotności? To dla mnie bardzo niekomfortowa sytuacja kiedy zdążę się już zaangażować, obdarzyć uczuciem. To błąd bo nikt nic do mnie nigdy nie poczuł. To źle być samą i niekochaną. Nikogo nie interesuję, nie rozmawiam. Mamy nie ma bo musi pracować cały dzień. Potrzebuję czułości a jestem traktowana jak intruz z jego strony

Witaj
Z niczym nie musisz się godzić, a tym bardziej z odrzuceniem. Każda sytuacja związana z bólem i cierpieniem jest niekomfortowa dla tej osoby która to czuje . Jednak wybór i uczucia nalezą do nas i to my podejmujemy decyzje. Ponosimy tez konsekwencje tych decyzji. Z tego co napisałeś nie mogę wnioskować co jest przyczyną twoich rozterek . Jeśli chcesz przepracować to i nie wpadać w huśtawki takich" negatywnych" uczuć to znajdź terapeutę z jakim możesz tą kwestię przerobić. Pozdrawiam

Może warto skontaktować się z psychologiem i popracować nad sobą, nad zmianą, której wyraźnie Pani potrzebuje? Praca nad poczuciem wartości, pewności siebie, samooceną, zachowaniem w relacjach, a także doświadczeniami, które Panią ukształtowały może przynieść bardzo pozytywne skutki nie tylko w obszarze relacji, ale przede wszystkim poczucia satysfakcji z życia.