Odrzut po przeszczepie szpiku kostnego

witam Chciałam zapytac jaka szansę na przeżycie ma osoba bedaca juz po przeszczepie szpiku kostnego u ktorej nastąpił odrzut. Z tego co wiem ma zle wyniki.Zaproponowano jej chemie podtrzymujaca . I ponowny przeszczep. Czy to prawidlowe leczenie? Czy ona ma szanse przeżycia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pacjent po przeszczepie szpiku kostnego, u którego nastąpił odrzut jak najbardziej ma szansę przeżycia. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.