Odsłonięte szyjki zębów i białe bolesne dziąsła

moj brat ma problem z dziaslami( przyzebiem) wyglada to jak objawy paradontozy (jednak stomatolog nie wie co to jest nigdy czegos takiego nie widzial )- odsloniete szyjki dziasla sa biale spuchniete jezeli je nacisnie wtedy leci krew z ropa - bol niesamowity. Najgorzej jest z siekaczami gornymi poniewaz od strony poniebiennej wczoraj jeszcze dziaslo bylo biale nabrzmiale ale dzis odrobinka odleciala... przez co zaczely sie delikatnie ruszac (przod tyl)

Takie objawy zawsze powinny skłonić do pełniejszej diagnostyki , szczególnie morfologii krwii.Jeżeli morfologia wyjdzie prawdłowo , wdrożyć leczenie przyzębia