Odsłonięte szyjki zębowe a odpowiednia terapia

bola mnie przednie górne zeby mam odsłonete szyjki zębowe czasami amm wrazenie ze przednie górne zeby sie ruszaja pomóźcie mi to wyleczyc

Koniecznie należy wykonać RTG celem sprawdzenia ewentualnego zaniku kości, jeśli będzie wszystko ok, to wystarczy zabezpieczyć szyjki, wdrożyć prawidłowy sposób szczotkowania i sprawdzić czy nie występują przeciążenia zgryzowe/wady zgryzu/bruksizm.