Odstające krostki przy wejściu do pochwy

Witam. Ponad rok temu u wejscia do pochwy zauwazylam u siebie takie dziwne odstajace krostki koloru skóry nie pieka nie krwawia czyli nie przeszkadzaja mi w niczym. W internecie zaczelam przegladac strony i natrafilam na infekcje hpv. Mam jednego partnera i bylam tylko z nim a on tylko ze mna. Czy jest mozliwe ze moglan sie jakos tym zarazic? Dodam iz zaopserwowalam krostki rowniez na tylniej scianie gardla? Prpsze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest obejrzenie zmian i stwierdzenie prawdopodobnej przyczyny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.