Odstające uszy u 1,5-rocznego dziecka

Witam moj synek jak sie urodził miał piękne przylegające uszy tak kolo piątego miesiąca zaczęły mu odstawać teraz ma półtora roku i tez mu odstaja ja ani moj mąż nie mamy odstajacych uszu czy to jest genetyczne? Czy jest jeszcze szansa że te uszy zaczna przylegac do glowki?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wygląd dziecka, a tym samym przyleganie uszu może jeszcze ulec zmianie w miarę wzrastania dziecka.
Pozdrawiam