Odstające włoski na prąciu

Dzień dobry. Mam ważne pytanie do lekarza dermatologa. Sprawa wygląda następująco po lewej stronie na prąciu mam sporo odstających małych włosków.Dermatolog stwierdził, że wszystko jest w porządku, jednak ze względów estetycznych wolałbym ich nie mieć. Chciałem się po prostu dowiedzieć jak mógłbym się ich bezpiecznie pozbyć. Myślałem o wyrywaniu ich pęsetą czy jest to bezpieczne i nie będzie z tego żadnych powikłań ? Z góry dziękuję za poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza medycyny estetycznej, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.