Odstające znamię w okolicy obojczyka

Witam od urodzenia posiadam odstajace okragle znamie na wysokosci obojczyka. Znamie to ma ponad pol cm srednicy zauwazylam iz miedzy wloknami tego znamienia znajduje sie biala zwarta maz przypominajaca zwarta rope. Po dotknieciu pieprzyka owa maz wyszla calkowicie na wierzch wdarzenie to bylo jednorazowe byc moze przez pozniejsze mycie octeniseptem jednak martwie sie..

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u dermatologa. Bez zbadania nie jestem nic w stanie więcej doradzić.

Pozdrawiam.