Odstający brzuch po cesarskim cięciu

Witam mam 28 lat i jestem mama 2 dzieci ,ostati raz rodzilam 3 lata temu przez cesarskie ciecie od tamtej pory nie moge pozbyc sie odstajacego brzucha .Waze 49 kilo i mam 157 cm wzrostu ale brzuch mam jak w 3 miesiacu ciazy nie jest obwisly tylko sterczacy .Jadam 4 posilki dziennie Zdarza mi sie raz dziennie wypic 1 piwko moze to jest problem? Ogolnie jadam posilki typu pizza ziemniaki,kotleciki,do wszystkiego daje majonez,Prosze o pomoc w tej sprawie

Witam, myślę, że problemem nie jest Pani masa ciała, ale spożywanie nieodpowiednich – wzdymających, ciężkostrawnych i tłustych produktów. Zarówno piwo, jak i majonez, pizza czy kotleciki (smażone) mogą powodować wzdęcia i zalegają w żołądku na długi czas, przez co pogarsza się zarówno nasze samopoczucie jak i wygląd brzucha. Proponuję zmienić nieco swój sposób odżywiania, nadal jeść 4 posiłki dziennie, ale ograniczyć majonez, pizzę i inne tłuste produkty na rzecz produktów pełnoziarnistych, warzyw, owoców czy potraw pieczonych. Pozdrawiam.